ÇAĞDAŞ, GÜVENİLİR VE KONFORLU

Çağdaş, güvenilir, tecrübeli, temiz ve bir aile sıcaklığı ortamında 

hizmet sunuyoruz.

Çağdaş, güvenilir, tecrübeli, temiz ve bir aile sıcaklığı ortamında hizmet sunuyoruz.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübelerimizle, anlayışlı personeli ile değerli öğrencilerimize 

en iyi hizmeti vermeyi hedef edindik.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübelerimizle, anlayışlı personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef edindik.

Çağdaş, Demokratik yönetim anlayışıyla, 

başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilincindeyiz.

Çağdaş, Demokratik yönetim anlayışıyla, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilincindeyiz.

Amacımız öğrencilerimizin çağdaş, güvenli, huzurlu, 

konforlu bir yüksek öğrenim yaşantısı geçirmesine olanak sağlamaktadır.

Amacımız öğrencilerimizin çağdaş, güvenli, huzurlu, konforlu bir yüksek öğrenim yaşantısı geçirmesine olanak sağlamaktadır..

Evlerinizden uzak eviniz kadar sıcak ailelerinizi aratmayacak, kocaman bir aileyiz biz..

Evlerinizden uzak eviniz kadar sıcak ailelerinizi aratmayacak, kocaman bir aileyiz biz...

İstanbul’da Üniversite Okumak

Çoğu kişinin hayallerinde vardır Türkiye’nin en gelişmiş şehrinde üniversite okumak. Büyük şehrin büyük güzellikleri olur bunun yanında büyük sorunları da ardı sıra gelir. İstanbul’da öğrenci olmanın olumlu ve olumsuz yönlerini gözlemlerimle sizlerle paylaşıyorum.

İstanbul’da üniversite okumanın avantajları

İstanbulda üniversite okurken sosyal yönden kendinizi oldukça fazla geliştirmek mümkün. Türkiyenin kalbinin attığı bir kentte sosyal akvitite olarak bir çok seçenek önünüze çıkacaktır.

İstanbul Türkiyenin en fazla iş iç hacmine sahip bir yer öğrenim hayatınıza devam ederken eğitim gördüğünüz bölümle ilgili işlerde çalışabilir ve üniversite bitmeden sektörünüzde uzmanlaşma konusunda diğer illerde okuyan öğrencilerden bi adım önde olabilirsiniz.

Gençliğinizin en önemli dönemlerinde İstanbul şehrinde yaşayabilmek ve sorunlarıyla mücadele edebilmek değerli bir kazanım olan sorumluluk bilincini size fazlasıyla yükleyecektir.

İstanbulda bulunan çoğu üniversitelerin eğitim kaliteleri diğer üniversitelere göre yüksektir.(Marmara üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi)Okul bittikten sonra iş bulma şansınız şüphesiz artacaktır.

İstanbul’da üniversite okumanın olumsuz yönleri

Büyük şehirlerin en büyük sorunu olan ulaşım İstanbulda sizi zorlayabilir. Eğer üniversiteye yakın bir yurtta kalmıyorsanız trafik dolayısıyla sorun yaşayabilirsiniz.

Şehrin olumlu yönlerinden bahsederken sosyal imkanların çok olduğunu söyledik, bu imkanlar fazla sayıda olduğundan sürekli aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz buda cebinizden daha çok para çıkması demek olacaktır.

Eğer arkadaşlarınızla eve çıkmak isterseniz anadolu şehirlerine göre İstanbulda ev tutmak daha tuzlu olacaktır.

İstanbul gibi bir şehirde okumak tehlikelere karşı daha açık bir durumdur.31 milyon insanın yaşadığı bu şehirde eğitim görmeniz ailelerinizin endişelenmelerine sebep olabilir ve sizlerden daha dikkatli davranmanızı bekleyeceklerdir.